הסעות אומנים

ה-הדרן לא היה יכול להיות טוב יותר הסעות אומנים

לוח זמנים צפוף, התרוצצות בין מקום למקום, מעבר מבמה אחת לבמה שנייה, איך אפשר להתנהל ביום כזה עמוס, איך אפשר לנוח, לאכול או לקחת איזו הפסקה נעימה. תטפל בדברים החשובים לך תשאיר לנו את הסעות האומנים.

את הנוחות והבטיחות תשאיר לנו

לבחור חברת הסעות זו בהחלט לא משימה פשוטה לאמרגן, כל כך הרבה דברים שאתה צריך לטפל בהם, שלעיתים הדברים אשר נראים הפשוטים ביותר כמו השכרת שירותי הסעות הופכת למובן מאליו, אך בפועל זו לא רק נסיעה של הצוות ממקום אחד לאחר, זו הדרך הנוחה והבטוחה ביותר עבור הצוות שלך, במקום הזה בדיוק עלייך להביא כמה פרמטרים חשובים בראש סדר העדיפויות.

מה לעשות הגודל תמיד קובע

כאשר מזמינים הסעות אומנים צריך לדאוג לנוחות, גם אם מדובר בנסיעה קצרה. צריך לקחת בחשבון את טובת האומן וטובת הצוות, האם עלייך להזמין לימוואן, מיניבוס או אוטובוס. כבר יצרת נוחות כמעט מקסימאלית ברגע שחישבת את מספר המקומות והציוד, כמובן שאפשר לשדרג את הנוחות בעוד כמה רמות.
עתה נשאר לדאוג גם להנאה, אם כבר עוברים נסיעות בכל חלקי הארץ, חשוב לדאוג כי המושבים יהיו סופר נוחים, מושבים מסתובבים ואורתופדיים שיוצרים אשליה כמעט כמו של המיטה בבית, יצרת כבר נסיעה יותר מפנקת לכל חברי הצוות.

ביקשת נוחות קיבלת VIP

הסעות אומנים הם לא עוד שירות הסעות רגיל, מתוך ניסיון רב שנים והכרת המקצוע, חברת לימווואן מעמידה בפני לקוחותיה רכבי הסעות VIP הכוללים ספות מסתובבות, בארים מפנקים, שולחנות עבודה וטלוויזיה.
מתוך אמונה כי אומנים נמצאים כל יום בדרכים, אנו הופכים את השגרה להרבה יותר נוחה, נכון נסיעות עבור אומן הם האל"ף בי"ת, אך נסיעה VIP ברכבי לימוואן זו כבר מציאות אחרת.
אז אתם בדרך לעוד הופעה, או בנסיעה לנתב"ג, נשמח לעמוד לשירותכם ולהכיר לכם את הרכבים החדישים ביותר שלנו, שיתאימו במיוחד עבור הסעות אומנים עם נהגים פרטיים.
אנו מזמינים אותך להשאיר את הפרטים שלך בעמוד יצירת הקשר, נשמח לעמוד לרשותכם בשירות ה- VIP שלנו, לדאוג לנוחות ולהנאה בדרך לעוד הופעה מוצלחת.

IMG-20170618-WA0020IMG-20170618-WA0023

להזמנת רכב מלאו את הפרטים הבאים