שירותי הסעות ומיניבוסים

הסעות בארץ איך נדע לבחור נכון

ארגונים, מוסדות ואנשים פרטיים זקוקים מידי יום ביומו להסעות בארץ, בין אם מדובר בהסעות תלמידים, טיולים מאורגנים משפחתיים או עסקיים או אפילו הגעה לאירוע משפחתי גדול. השאלה היא איך נדע באיזו הסעה לבחור ובאיזה גוף שיספק לנו את ההסעות.
כאשר אתם מתכננים להשכיר שירותי הסעות עליכם להביא בחשבון מספר עקרונות בסיסים שישנו את הנסיעה שלכם מקצה לקצה. מצד אחד המטרה שלנו היא לחסוך בכסף מאחר ואנו מוגבלים בתקציב מסוים להסעה אך השאלה שצרכיה לעלות היא שאלת הדוחק.

הנוחות מעל הכל

לא שארץ ישראל היא כזו גדולה אנו יכולים לעבור את הארץ מאורכה ועד רוחבה בכמה שעות בלבד אבל ויש אבל, כאשר אנו בוחרים בהסעות בארץ עלינו לקחת את קריטריון הנוחות בתור מעלה ראשונה, במיוחד אם מדובר בנסיעה ארוכה. המטרה שלנו היא לשבת בנוחות, ברוגע, מבלי לזוז כל רגע מצד לצד עד שנמצא את התנוחה הטובה ביותר.

המטרה היא אחת

אנו לא מעוניינים לפגוע בחוויית הנסיעה, לכן קריטריון גודל הקבוצה הוא משמעותי ביותר וחשוב בכדי שנוכל לנסוע בבטחה מחד ובנוחות מאידך. בחברת לימוואן אין פשרות, גם שמדובר בנסיעות קצרות בלבד, בחברתנו תוכלו ליהנות מרכבים חדשים, מאוטובוסים מרווחים להסעות תיירים ותלמידים, ממיניבוסים ורכבי שטח נוחים ומרווחים, הסטנדרטים שאנו מעמידים הם גבוהים מאוד וללא פשרות.

מה עליכם לעשות

לפני שבוחרים בשירותי הסעות בארץ עלינו לדעת מראש מה גודל הקבוצה, מבחינה בטיחותית ומבחינת נוחות אנו חייבים לדאוג כי לכל אדם ואדם בקבוצה יהיה מקום לשבת ובהתאם לכך נוכל לבחור את סוג הרכב במתאים ביותר לאותה הקבוצה במיוחד שמדובר בנסיעות ארוכות נעדיף לקחת רכב גדול יותר בכדי שנוכל להתרווח בנוחות למשך כל הנסיעה.
מתכננים טיול בארץ עם מדריך צמוד, מתארגנים לאירוע משפחתי אנו בחברת לימוואן נספק לכם את הרכב הנוח והמושלם ביותר על מנת לספק לכם חווית נסיעה מהנה ובטוחה.
השאירו את הפרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור עליכם במהרה ביחד נוכל לבחור את שירותי הסעות בארץ הטובות ביותר עבור הצרכים והרצונות שלכם.

להזמנת רכב מלאו את הפרטים הבאים