הסעות לתיירים

והדרת פני תייר- הסעות תיירים

בשנים האחרונות התיירות בארץ ישראל חזרה לפרוח כמו בעבר, אנו יכולים לראות את הערים המרכזיות והערים הקדושות עמוסות בתיירים שרק מחכים לסיור ולטיול הבא שלהם בארץ. אך איך בכל זאת אפשר לגרום להם לראות בארץ ישראל חוויה עוד יותר טובה, לגרום לכך שבפעם הבאה הם יביאו עימם עוד ועוד חברים – הסעות תיירים והדרכות תיירים זו התשובה הטובה ביותר.
כבר ביציאה משדה התעופה אנו צריכים להשאיר רושם טוב על התייר, אין הוא צריך לחכות בין כל המוניות עד שיגיע למחוז היעד שלו, הוא צריך להרגיש אצלנו רצוי ואפילו מאוד.

אז מה אפשר לעשות

הסעות תיירים זהו תחום שיתפתח בארצנו במשך שנים רבות, היום אנו יכולים לראות אוטובוסים עמוסים בתיירים שעוברים בין הנקודות המרכזיות בארץ. מצד אחד אנו רואים בכך פיתוח תדמתי של ארץ ישראל ומצד שני אנו יכולים לראות את החיסרון.

ההבדל הדק אוטובוסים לתיירים צריכים להיות מרשימים מאוד ונוחים מאוד, הם צרכים להשאיר חותם ורצון לעוד. כך שאם אתה בוחר בהסעות תיירים אל תתפשר. הרכבים חייבים לכבד את המעמד, זה לא מובן מאליו שעדיין קיימת תיירות ערה בארצנו למרות המצב הביטחוני המעורער.

מה צריך

אוטובוסים להסעות תיירים צריכים להכיל את כל הטוב שאפשר, בין אם אנו מדברים על מושבים נוחים שיורדים כמעט למצב שכיבה, מסך LCD ומערכת שמע מתקדמת, וכמובן מיזוג אוויר אל תשכך כיח מזג האוויר שלנו קצת קשה לתייר האירופאי או האמריקאי. זו חובה לתת לתייר להרגיש כי ארץ ישראל היא לא עולם שלישי זו המדינה הבאה לתיירות.

מדריך צמוד

כאשר בחרנו בהסעות תיירים אנו חייבים להצמיד מדריך תיירים אבל ויש אבל שיתאים לקבוצה כמו כפפה ליד, שיבין את הקבוצה, שידבר בשפה שלהם ולא רק מבחינה לשונית, המדריך צריך להכיר ולהבין את רצונות הקבוצה וזה בהחלט משנה עם התייר הוא צעיר או מבוגר, אם הוא מעוניין בבילויים או לראות מקומות קדושים.

את הטיול הזה הם לא ישכחו

אז בחרת הסעות לתיירים בחרת בליוואן, החברה ששמה לעצמה להיות אבן היסוד לתיירות המתפתחת בארצנו. עם אוטובוסים חדשים ומאובזרים אתה יכול להבטיח שאת הטיול הזה הם לעולם לא ישכחו. כל שעלייך לעשות- למלא את פרטייך בעמוד צור קשר כדי שנוכל לעזור לך לבחור את סוג ההסעה המתאימה ביותר לקבוצת התיירים שבאה להתפנק

להזמנת רכב מלאו את הפרטים הבאים