נהג פרטי

אל תהיה בלחץ – נהג פרטי

נהג פרטי לפעמים נשמע מחוז חפצם של עשירים בלבד, אך בימנו אנו, זה כבר לא ממש ככה, היום אנו יכולים למצוא סיבות רבות ומגוונות להשכיר את שירותיהם של חברות המספקות לנו נהגים פרטים גם אם זה ליום אחד או אפילו לחודש שלם.

השכרת נהג מתי צריך

חלק מאתנו ישכירו את שירותיהם של הנהגים הפרטיים ביום החתונה, ביום המדהים ביותר בחייכם, תוכלו ליהנות מהצילומים ומההכנות מבלי לחשוב מי ינהג, מי ייקח אותנו מי יחזיר אותנו, מי שתה ולאר יכול לנהוג, פשוט להתחתן ב"קלאסה" ללא דאגות מיותרות.

לא רק בחתונה – נהג פרטי

נהג פרטי אינו מלווה אותנו רק ביום החתונה, היום אנו עדים לתופעה חדשה, רבים אשר רישיונם נשלל עקב האכיפה החמורה בכבישים ואינם יכולים להרשות לעצמם לרדת מהכביש והתנייד בתחבורה ציבורית, בוחרים את שירות הנהג הפרטי, שילווה אותם לפגישות חשובות, לימי עסקים ואפילו ליציאות.

אני והחבר'ה

האכיפה בדרכים הביאה לכך שרבים מהצעירים אינם רוצים לסכן את רישיונם, הם מעדיפים לבחור בנהג פרטי מאשר לעלות על הכבישים לאחר כמה כוסיות במועדון או בבר. זו בהחלט הדרך הנבונה ביותר לסיים את הערב מבלי להסתכן באובדן רישיון הנהיגה באופן מנהלתי לתקופה של מעל שנה.

שירות VIP לאנשי עסקים

הרבה פעמים אנשי עסקים שממהרים מפגישה אחת לשנייה ואינם בדיוק מוצאים את הזמן להתארגן בין הפגישות, בוחרים את השכרת שירותי הנהג הפרטי, בדרך זו הם מבטיחים לעצמם את היכולת להתכונן לפגישה, במיוחד שבחברת לימוואן ניתן להשכיר רכבי יוקרה מפוארים עם כיסאות מסתובבים, חיבורים למחשב, מסכי LCD ושולחן אשר מקל על כל התהליך של ההתארגנות לפני הפגישה.
אז אם אתם מזדהים עם אחת הסיבות שפרטנו עד כה או שאם יש לכם סיבה אחרת לבחור בשירותי הנהג הפרטי, אנו כאן לענות לכם על כל השאלות, מלאו את טופס צור הקשר ונחזור עלייכם במהרה עם הצעה שלא תוכלו לסרב לה, נהג פרטי זה הצורך שלכם והמומחיות שלנו.

להזמנת רכב מלאו את הפרטים הבאים