שירותי הסעות לנתב"ג

הטיסה מתחילה כבר עכשיו – שירותי הסעות לנתב"ג

אתה בדרך לעלות על טיסה, יש לך כל כך הרבה סידורים, צריך עוד לארוז, לבדוק שלקחת הכל, להתקשר למשפחה, להתקשר לעובדים או למנהלים, כל כך הרבה סידורים, עכשיו נותר להוריד סידור אחד שהוא גם החשוב ביותר- שירותי הסעות לנתב"ג.

לטיסה הזו אתה תגיע בסטייל

בין אם מדובר בשירות הסעות לאנשי עסקים או בהסעות אומנים או בנסיעה פרטית, חברת לימוואן מאפשרת לך להגיע בתנאים הנוחים ביותר לכיוון שדה התעופה, להתרווח בנחת עד לעלייה למטוס. שירותי ההסעות של לימוואן מאפשרים לך להגיע לנתב"ג בדרך הנוחה ביותר, הבטוחה ביותר והקלה ביותר.

איך ננחת עוד לפני ההמראה

אתה נוסע לשדה התעופה במסגרת העבודה או נוסע לבד או עם חברים, לא משנה לשם מה הנסיעה, זה משנה איך תגיע לשדה התעופה, איך נוכל לחלץ כמה שיותר סידורים לפני ההמראה, איך נוכל לדאוג שהדרך הלוך וחזור תעבור בשלום מבלי בעיות מיותרות ומבלי לחכות למונית שתעצור, אתה לא רוצה להמריא במחשבות עוד לפני ההמראה- הזמן כבר מבעוד מועד שירותי הסעות לנתב"ג.

היחס שלנו היתרון שלך

חברת לימוואן מספקת שרותי הסעות לנתב"ג בכל שעה ובכל יום בשבוע, חברתנו מספקת מכוניות, ג'יפים, מיניבוסים ואוטובוסים ורכבי הסעות VIP ברמה גבוהה שמילת המפתח היא נוחות ובטיחות מעל הכל. הרכב יבוא לאסוף אתכם מפתח הבית, וכמובן יבוא לאסוף אתכם לאחר מכן ביום הנחיתה חזרה בארץ. כך בעצם אתם חוסכים את כל הסידורים המיותרים שחבל שיעסיקו אתכם.
לא רק שירותי הסעות לנתב"ג וממנו, אם אתם מארחים קבוצה מחו"ל ניתן להוסיף מדריך שינחה את הקבוצה כבר ביציאה משדה התעופה, כך אתם יכולים לדאוג לאורחים שלכם לנחיתה רקה ונעימה בידיים טובות.

בנסיעה הבאה אל תתלבטו

אנו נדאג שהנסיעה הבאה שלכם תתחיל ברגל ימין, אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים בדף 'צור קשר' כדי שנוכל לענות על כל השאלות שלכם ועל כל הצרכים שלכם בלחיצת כפתור אחת.

להזמנת רכב מלאו את הפרטים הבאים